Dlaczego warto stosować elektryczną higieniczną jednorazową nakładkę na sedes? - CLEAN FUTURE

Dlaczego warto stosować elektryczną higieniczną jednorazową nakładkę na sedes?

Korzystanie z toalet publicznych bardzo często wiąże się z dyskomfortem psychicznym, który uniemożliwia spełnienie podstawowych potrzeb fizjologicznych. Wbrew pozorom paruroza, czyli fobia, a także choroba zwana zespołem nieśmiałego pęcherza, polegająca na niemożności oddawania moczu w publicznej toalecie, jest dość powszechna i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Od najmłodszych lat byliśmy uczeni, że łazienki ogólnodostępne, znajdujące się na stacjach benzynowych, w centrach handlowych czy klubach są przepełnione bakteriami ze względu na dużą przepustowość. Co jednak, gdybyśmy mieli możliwość zmniejszenia ryzyka złapania takich drobnoustrojów, jak bakterie E.coli, wirusy żółtaczki typu A czy wirusy grypy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest nakładka toaletowa i dlaczego warto skorzystać z jej możliwości.

Czym jest higieniczna nakładka sedesowa?

Powszechnie zostało przyjęte, że toalety publiczne to największe skupiska bakterii. Co ciekawe, znacznie więcej bakterii znajduje się na telefonie komórkowym, pilocie od telewizora, klamkach czy poręczach w transporcie publicznym. Niemniej jednak nie powinniśmy bagatelizować mikroorganizmów występujących na desce sedesowej w publicznych toaletach. Aby uchronić się przed ewentualnym zakażeniem bakterią, warto stosować się nie tylko do obowiązujących wymogów sanitarnych, ale również skorzystać z higienicznej nakładki na deskę sedesową. Dzięki niej rozwiązał się problem zatłoczonych toalet, a także brak sposobności, aby usiąść przede wszystkim przez osoby starsze bądź niepełnosprawne.

inteligentna nakladka na sedes
Jednorazowe nakładki na toalety to idealnie wyprofilowane, papierowe bądź foliowe warstwy ochronne, które po nałożeniu na deskę sedesową zapewniają ochronę przed zakażeniami w trakcie oddawania potrzeb fizjologicznych. Co najważniejsze, nakładka na sedes jest łatwo rozpuszczalna i nie zapycha odpływów, dzięki czemu stanowi świetne rozwiązanie higieniczne dla osób borykających się z zespołem nieśmiałego pęcherza bądź obniżoną odpornością. Korzystanie z jednorazowych nakładek zdecydowanie zmniejsza ryzyko zakażenia, które może doprowadzić do chorób układu moczowego, a nawet pokarmowego.

Jak używać i przed czym chroni nakładka na deskę sedesową?

Pojawienie się w ogólnej sprzedaży papierowej nakładki sedesowej umożliwiło bezpieczne korzystanie z toalety publicznej. Produkt minimalizuje zagrożenie zarażenia się bakterią czy wirusem, ale także gwarantuje wygodę i komfort psychiczny podczas załatwiania podstawowych potrzeb fizjologicznych. Wystarczy, że w kabinie znajduje się podajnik  zawierający papierową warstwę ochronną. Niestety nie jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Na cleanfuture.pl dostępny jest inteligentny system higieny toaletowej dużo lepszy niż standardowy, zawierający papierowe wersje nakładek. Cechy przeważające o jego wyborze to: brak ingerencji dotyku (system samodzielnie zmienia folię), 100% higiena (brak ryzyka upadku nakładki na podłogę). Urządzenie za pomocą czujnika ruchu uruchamia proces okrycia deski za pomocą jednorazowej higienicznej nakładki sedesowej. Zastosowana warstwa foliowa w 100% chroni przed zakażeniem bakteriami i wirusami. Co najważniejsze, każda nakładka jest jednorazowa, antystatyczna i nie przywiera do skóry. Warto również wspomnieć, że gdy folia higieniczna się skończy, można ją bez problemu kupić w bardzo przystępnej cenie. Rolki pakowane są po 50 sztuk, dzięki czemu jedna wystarcza na ok. 100 procesów wymiany jednorazowej nakładki toaletowej.


Share this post: